Aktualizovaný seznam krajských VFP garantů

Seznam krajských garantů a jejich zástupců pro Výměnný formát pozemkových úprav
(aktualizace k srpen 2015)

Středočeský kraj: Bc. Filip Herink f.herink@spucr.cz, zástupce: Ing. Kateřina Fričová k.fricova@spucr.cz
Jihočeský kraj: Ing. Richard Valný r.valny@spucr.cz, zástupce: Ing. Vladimír Michálek v.michalek@spucr.cz
Plzeňský kraj: Mgr. Petr Brož p.broz@spucr.cz, zástupce: Bc. Milan Václavík DiS. m.vaclavik@spucr.cz
Jihomoravský kraj: Ing. Jiří Krampl j.krampl@spucr.cz, zástupce: Ing. Pavel Zajíček p.zajicek@spucr.cz
Kraj Vysočina: Ing. Jaroslav Kristek j.kristek@spucr.cz, zástupce: Ing. Pejchal Petr p.pejchal@spucr.cz
Moravskoslezský kraj: Ing. Alois Chlebus a.chlebus@spucr.cz, zástupce: Ing. Vladimír Skotnica v.skotnica@spucr.cz
Ústecký kraj: Ing. Dušan Černohorský d.cernohorsky@spucr.cz, zástupce: Ing. Zdeněk Větrovec z.vetrovec@spucr.cz
Olomoucký kraj: Mgr. Vítězslav Pešl v.pesl1@spucr.cz, zástupce: Ing. Daniel Gottvald d.gottvald@spucr.cz
Královéhradecký kraj: Hana Stříhavková h.strihavkova@spucr.cz, zástupce: Ing. Štěpán Melichar s.melichar@spucr.cz
Pardubický kraj: Ing. Richard Filip r.filip@spucr.cz, zástupce: Ing. Libor Ondra l.ondra@spucr.cz
Zlínský kraj: Ing. Michal Luhan m.luhan@spucr.cz, zástupce: Ing. Pavel Hořák p.horak@spucr.cz
Karlovarský kraj: Ing. Miroslav Irovský m.irovsky@spucr.cz, zástupce: Eliška Bešťáková e.bestakova@spucr.cz
Liberecký kraj: Petr Skalický p.skalicky@spucr.cz, zástupce: Ing. Petr Fejtek p.fejtek@spucr.cz